تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 145 متری ابتدای امامیه

اپارتمان 145 متری ابتدای امامیه

2 سال پیش در مشهد

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬320٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬689٬000 تومان
طبقه
4
امامیه 4 خیابان یاس
145 متر تکواحدی
کف سرامیک
کابینت چوب
پنجره ها از کف
غرق در نور
3 خواب
سند آماده
یک سال ساخت
دارای 2 پارکینگ اختصاصی ثبت شده در سند
طبقه 4
مجموعه 5 واحدی
اطلاعات بیشتر تماس
گروه ساختمانی دایان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس فروش ذوقی

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست