تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان،150 متر،صادقعلی

اپارتمان،150 متر،صادقعلی

2 سال پیش در ورامین

متراژ
150
ساخت
1400
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
2
⚜️فروش اپارتمان ⚜️

✅صادقعلی

✅150متر

✅ تراس

✅سه خواب

✅خوش نقشه،نورگیر عالی

✅لوکیشین عالی

✅ پارکینگ،انباری

✅2طبقه، تک واحدی،ویلایی

املاک امین و امیر

⭕️با ما تماس بگیرید⭕️
⭕️انواع فایل ها متناسب با موجودی شما⭕️
مشاور شما:اقای هداوند