تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 150متر سه خاب

اپارتمان 150متر سه خاب

1 سال پیش در کرج

متراژ
150
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
3٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬333٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
املاک پاسارگاد

-------------------------------------------------------------

⚜ بابیش از 12 سال سابقه در شهر مشکین دشت
⚜ عضو رسمی اتحادیه مشاورین املاک شهرستان فردیس
⚜ اعتماد شما افتخار ماست
⚜ جهت اطلاع از فایل های بیشتر بامادر ارتباط باشید

✅ پیش فروش واحد های سنددار 150 متری و 130 متری توسط یکی از بهترین سازنده شهر

✅ تحویل سند در کمترین زمان ممکن

✅ لوکیشن ساختمان در خیابان شهیدمرادی جنب پارک زمین های حاج خیری ، خیابان 10 متری

✅ ساختمان 11 واحد در پنج طبقه میباشد

✅ واحد 150 متری اماده تحویل در عرض چندماه

✅ واحد130 متری پیش فروش و تحویل یکساله

---------------------------------------------------------
. ادرس املاک : شهرمشکین دشت ، خیابان شهید صبری(مخابرات) ، مابین گلستان3و4 ، املاک پاسارگاد