تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/150متری/فضای سبز

اپارتمان/150متری/فضای سبز

2 سال پیش در فردیس

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
6٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
هوالرزاق

✅️نوساز/کلید نخورده
✅️حیاط محوطه سازی شده
✅️کف سرامیک
✅️یک خواب مستر

⬅️ساختمان سه نبش/غرق نور
⬅️150 متری/بسیار خوش نقشه
⬅️لوکیشن عالی/نما مدرن
⬅️متریال درجه یک/سازنده بنام

✅️واحد بصورت خام می باشد
✅️2عدد بالکن

⬅️پارکینگ_انباری_آسانسور
⬅️قابلیت رهن تا 800 میلیون تومان
⬅️500 میلیون تومان بابت سند کسر می گردد

✅️برای دریافت فایل های مشابه در قیمت های مختلف با ما تماس بگیرید

⚜️مشاورین املاک یاشیل⚜️