ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان 153 متری نوساز کلیدنخورده/رسالت
اپارتمان 153 متری نوساز کلیدنخورده/رسالت
1 سال پیش در تبریز
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
153
ساخت
1403
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬660٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
❇️به روز ترین، جامع ترین و باکیفیت ترین فایلینگ انواع ملک و مستغلات در کلانشهر تبریز
_______________________________
✅کدملک:6269
✅نوع : فروش اپارتمان
✅منطقه: رسالت
✅ متراژ:153متر
✅جهت:جنوبی
✅سال ساخت: 1403صفر کلیدنخورده
✅طبقه: 3 از 6
✅تعداد اتاق خواب: 2
✅سرویس بهداشتی:ایرانی و فرنگی
✅کف: سرامیک
✅تعداد واحد در طبقه: 1
✅بالکن: سرتاسری عریض دارای اب، برق، گاز
✅انشعابات: آب،برق، گاز
✅گرمایش : پکیج
✅پارکینگ:دارد
✅اسانسور:دارد
طبقه 6 هم بفروش می رسد
____________________________________
❇️کارشناس : مهندس سلیمی
❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت