تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان / 155 متری/ الهیه/شهرک نجفی

اپارتمان / 155 متری/ الهیه/شهرک نجفی

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
155
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
4٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬322٬000 تومان
طبقه
2
☆☆کارشنا سان مسکن ستارگان برتر شعبه 4☆☆
✅بسیار شیک وخوش نقشه
✅سالن پرده خور غرق در نور
✅تک واحدی 6 طبقه با پیلوت
✅مشاعاتی عالی نما کلاسیک
✅ساز نده ای بنام ومعتبر منطقه
✅بهترین منطقه مناسب سکونت
✅رهن مستا جر تا برج 5 سال اینده
✅املاک ستارگان برتر اماده پاسخ گویی به
(مشارکت در ساخت؛خرید؛ فروش)
شما همشهریان عزیز می باشد✅

****رزومه ما / اصالت ماست****
مشاور شما : محمدی