تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 158متری درمعلم ملی شمالی

اپارتمان 158متری درمعلم ملی شمالی

1 سال پیش در رشت

متراژ
158
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬455٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
158متری تکواحدی
4ط4واحدط3
3خواب کمدار
مستر
مطبخ
بالکن
اسانسور
پارکینگ اختصاصی
سندتک برگ
کارشناس خانم علیپور