تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 160متری در طلاییه

اپارتمان 160متری در طلاییه

2 سال پیش در اردبیل

متراژ
160
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
5٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
سلام .اپارتمان 160 متر واقع دربهترین نقطه طلاییه شرقی 3 بابر 25متر دوکله غرق در نور
با 3خواب دارای نورگیرومستر
کم واحد هرطبقه 2واحد کلا12 واحد دارای اساسنسور 12نفره
نما سنگ تراورتن وپارکیکنگ اختصاصی می باشد
واحد بصورت خام تحویل داده می شود
املاک دیبا اطمینان در خرید سرعت در فروش
همزمان با سه شعبه فعال
سرعین. اردبیل .حیران.
درخدمت شماست