ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان 165 متری، صفر کلیدنخورده ، ایران مهر
اپارتمان 165 متری، صفر کلیدنخورده ، ایران مهر
1 روز پیش در پاستور
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
165
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
12,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,151,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
اپارتمان 165 متری ، ایرانمهر
صفر کلید نخورده
طبقه ی یک از چهار
ب شدت خوش نقشه
خام متری71 فول متریال متری75
3خواب (یک خواب مستر)
اشپزخانه با پنجره ی نورگیر
تمامی خوابها نورگیر
تراس کاربردی
متریال برند روز
ظرفیت اسانسور 6نفره
پلان بدون فضای پرت
........................................................
جهت فیکس بازدید و یا اطلاع از جزییات فایل لطفا فقط تماس بگیرید از پاسخگویی در چت دیوار معذورم
ادرس ما: شهرک فرهنگیان،بین خیام12و14 (ادگی)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت