تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 165 متری مدرن*شهرجدید هشتگرد*

اپارتمان 165 متری مدرن*شهرجدید هشتگرد*

2 سال پیش در هشتگرد

متراژ
165
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬280٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
■□■□■□■□■□■□■
《 املاک امیر پاشا 》
■□■□■□■□□□■□■

●● آپارتمان شخصی ساز ●●

☆ 165 متر
☆ 3 خواب
☆ یک خواب مستر
☆ فضای کلوز روم
☆ آشپزخانه+مطبخ
☆ پنجره دوجداره upvc درجه یک 6 میل
☆ لابی
☆ آسانسور 3VF
☆ انباری تمام سرامیک
☆ مشاعات کناف کاری
☆ راه پله با درب های دودگیر(مورد تایید سازمان آتش نشانی)
☆ درب ضد سرقت ترک
☆ نزدیک به تمام امکانات رفاهی و حمل و نقل عمومی

⚜️مشاور امور ملکی شما: پیری

✅️موارد مشابه موجود میباشد

ارائه ی فایل در تمامی مناطق شهرجدیدهشتگرد و حومه مناسب با سلیقه شما
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک امیر پاشا

با ما امن ترین معامله ملکی خود را تجربه کنید