تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 167 متری /خوش /مصرف کننده

اپارتمان 167 متری /خوش /مصرف کننده

1 سال پیش در مشهد

متراژ
167
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬676٬000 تومان
طبقه
3
باسلام و وقت بخیر مشتریان مسکن هاشمی

مسکن هاشمی قدیمی ترین دفتر در منطقه 9
فایل های داغ و عالی برای کاسب ها و مصرف کننده ها

اپارتمان 167 متر کار سجاد بسیار عالی و دلنشین (بدون تملق)

3خواب فول مستر رویال

کف :سوپر سنگ اسلب دهبید

لاندری /BMSفول /پرده برقی /احضار اسانسور /
روف گاردن شیک بدون مشابه در منطقه /چمن مصنوعی
پارگینگ اختصاصی و مهمان /ماهواره و انتن مرکزی
سازنده برند منطقه
فقط باید بازدید کنید تا متوجه کار شوید

موارد مشابه موجود
فقط تماس
با مالک مستقیم
جعفری مسکن هاشمی
بدون همکاری