تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 170 متری بر میثم

اپارتمان 170 متری بر میثم

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
170
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
6٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬529٬000 تومان
طبقه
3
به نام یگانه معمار هستی
واحد. فوق170. متر
3خواب تک مستر
تک واحدی
پارگینک بدون مزاحم
قیمت 6میلیاردو550 میلیون
سند دردست اقدام
املاک مهندسین. خیابان براعتی
مشاور. طاهری