تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 174متری خیام سالاری غرق نور

اپارتمان 174متری خیام سالاری غرق نور

2 سال پیش در تبریز

متراژ
174
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬954٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
دپارتمان ملک شهریمیز

❇️به روز ترین، جامع ترین و باکیفیت ترین فایلینگ انواع ملک و مستغلات در کلانشهر تبریز

___________
☑️ کد 5962

✅نوع : فروش اپارتمان
✅منطقه :خیام خ سالاری
✅متراژ: 174
✅موقعیت ملک :جنوبی
✅طبقه : 3 از 7
✅تعداد واحد در هرطبقه: 1
✅تعداد اتاق : 3
❇️کارشناس : سرخوش

❇️جهت مشاوره و بازدید حضوری در خدمتتان هستیم.

❇️جلب رضایت مشکل پسندان و خاص پسندان

❇️مشاوره خرید، فروش و مشارکت ملک خود را به صورت رایگان به ما بسپارید.

❇️خرید و فروش مطمئن و پر سود به وسعت شهریمیز

❇️ آدرس دفترمرکزی : شهرک نصر، سه راه دانشگاه