تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 183 متر صفر حاشیه پیروزی

اپارتمان 183 متر صفر حاشیه پیروزی

1 سال پیش در مشهد

متراژ
183
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
10٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
55٬191٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
✨✨✨املاک کاشانه✨✨✨
✨اپارتمان 183 متر صفر(بین خاقانی و دهخدا)✨
✨ملک در مرحله نصبی جات میباشد(تحویل 40 روزه)✨
✨سه خواب(یک خواب مستر)✨
✨طبقه3(6طبقه13واحد)فیلتر جدا✨
✨زمین 500 متر(دو ممر)✨
✨گاز و هود✨
✨✨✨قابلیت تهاتر با واحد تا 5 میلیارد✨✨✨
بازدید ازاد