تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 189 متری فلاحی 15

اپارتمان 189 متری فلاحی 15

1 سال پیش در مشهد

متراژ
189
ساخت
1395
اتاق
3
قیمت کل
6٬610٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
34٬973٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅واحد اپارتمان مسکونی 189 متری 3 خواب
✅در بهترین لوکیشن قاسم اباد
✅دسترسی های عالی
✅طبقه 4، تک واحدی
✅شخصی ساز
✅سند آزاد، اماده وام
✅نورگیر از دو طرف
✅میلان 20 متری
✅دو خط تلفن
✅کابینت های گلس
✅گاز رومیزی ایتالیایی لوفرا
✅پنجره های دوجداره
✅باربیکیو
✅دو عدد تراس پنجره شده (عالی جهت گل و گیاه)
✅کمد دیواری در هر 3 اتاق
✅آسانسور، پارکینگ انباری، تراس
✅درب ضد سرقت و ایفون تصویری
✅جهت ملک جنوبی
✅تعداد واحد در طبقه: 2
✅پرده ها و لوستر ها و کرکره ها روی خونه تقدیم میشه

️ازین خونه به اون خونه، با املاک خونه به خونه️
✨مشاور شما: زهرا احدی✨
(ادرس دفتر املاک: محمدیه 18، بین تقی زاده 2 و 4)

✅با همکاران عزیز همکاری داریم
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک خونه به

از این خونه به اون خونه با املاک خونه به خونه