ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان،200متر،ازادگان1
اپارتمان،200متر،ازادگان1
1 سال پیش در ارومیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
200
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
7٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬500٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️.
✅️فروش واحد مسکونی
✅️202 متر مفید
✅️2واحدی فیلتر دار
✅️3خواب تک مستردار
✅️طبقه6از7 بهترین طبقه
✅️سال1401
✅️پارکینگ همکف بدون مزاحم
✅️ویو ابدی
✅️نورگیری دو طرفه
✅️کوچه10متری
✅️سند تحویل 6ماهه
✅️دسترسی اسان به فروشگاه ها ومراکز خرید.
✅️معاوضه 3نقد مابقی واحد خوب...
✅️کد:10218
موارد مشابه نیز موجود میباشد
♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️.
برای خرید و فروش ملک مورد نظرتون باما در تماس باشید.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت