تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 220 متری/ویو ابدی

اپارتمان 220 متری/ویو ابدی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
220
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
15٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
68٬181٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام یزدان پاک

فروش واحد منحصر به فرد ویو ابدی

100 متر سالن کاملا نورگیر

اتاق های بزرگ کاملا نورگیر

اتاق مستر دار با کمد دیواری بزرگ

قابل رهن تا 1700میلیارد

سند ملکی

✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️

✴️برای بازدید از واحد و اطلاع بیشتر تماس حاصل فرمایید

✴️برای دیدن موارد بیشتر در محدوده اطلسی ارم گاز و... با ما در تماس باشید