تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان،220متر،بدیعی میلانی

اپارتمان،220متر،بدیعی میلانی

1 سال پیش در ارومیه

متراژ
220
ساخت
1401
اتاق
3
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
43٬181٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️.

✅️فروش واحد اپارتمانی
✅️220متر

✅️تک واحدی
✅️3خواب مستردار

✅️طبقه2
✅️سال1401

✅️کوچه20متری
✅️دو لاین اسانسور

✅️پارکینگ همکف بدون مزاحم
✅️سند تک برگ

✅️جنوبی
✅️نورگیری دو طرفه

✅️بدون نصبیات کابینت و کمد دیواری
✅️فاصله با خیابان بدیعی 50متر

⭕️شرایط معامله:معاوضه با دو واحد تجاری 110متر تا120متر

اینستاگرام ما:brokeramlak.urmia

☎️برای دیدن ویدیو و عکس های ملک از واتساب یا تلگرام پیام دهید.☎️

برای فروش ملکتون هم در هر کجایی در خدمتیم.

⬇️موارد مشابه:⬇️

❌️بدیعی140متر===کلید نخورده
❌️تک واحدی ===طبقه اول
❌️خام=== سند تک برگ
❌️قیمت:4.3میلیارد

❌️باقری 200متر=== کلید نخورده
❌️تک واحدی===طبقه3
❌️سند تک برگ=== خام
❌️قیمت:7.2میلیارد

♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️♋️