تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 285متری صفر فول در احمداباد ( رضا )

اپارتمان 285متری صفر فول در احمداباد ( رضا )

2 سال پیش در مشهد

متراژ
285
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
25٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
88٬000٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اپارتمان در احمداباد ( رضا )

285متر
صفر
5طبقه 5واحد
طبقه 3
تک واحدی
شمالی
مستر
خوش نقشه
متریال برند

کوچه 20متری

اسانسور ، پارکینگ ، کف سرامیک ، گرمایش سرمایش داکت اسپیلت ، اشپزخانه کثیف ، اتاق جیم ، روف گاردن و.. فول امکانات

طبقات دیگر موجود

( در بهترین موقعیت مکانی با قیمت استثنایی )

خسروی
مسکن هاشمی