تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 55متری هوشنگ مرادی پشت هتل پارس

اپارتمان 55متری هوشنگ مرادی پشت هتل پارس

1 سال پیش در کرمان

متراژ
55
ساخت
1387
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
40٬909٬000 تومان
طبقه
1
با سلام هادی کرمی هستم مشاور ملکی شما

فروش واحد55متری 1 خواب به صورت نقدی یا معاوضه
بهترین موقعیت و لوکیشن خیابان هوشنگ مرادی
دسترسی راحت و آسان به مراکز خرید و تفریحی

ساختمان شخصی ساز میباشد

6دانگ ملک
شرایط ویژه برای اشخاصی که قصد خانه دار شدن را دارد با توجه به سند تک برگ قابلیت دریافت وام مسکن را دارد و همچنین قابلیت رهن واحد تا 380 میلیون

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس حاصل نمایید
ساعت پاسخگویی 7صبح الی24شب

ادرس دفتر:بلوار هوشنگ مرادی قبل از کوچه16 نرسیده به میدان املاک پادمیران