تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 56 متری تکخواب سند شش دانگ

اپارتمان 56 متری تکخواب سند شش دانگ

1 سال پیش در قم

متراژ
56
ساخت
1389
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬435٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬625٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
عرض سلام و روز بخیر
اپارتمان 56 متری تکخواب با امکانات زیر به فروش میرسد :
_______________________________________________
✅قابلیت دریافت هر گونه وام اعم جانبازی و مسکن

✅قابلیت رهن تا 200 حداقل

✅واحد در طبقه اول می باشد حدود 10 تا پله دارد

✅هر طبقه یک واحد می باشد به همین دلیل دیوار مشترک ندارد
______________________________________________
امکانات:
کابینت فلزی
کولر ابی
کمد دیواری
بخاری
ابگرمکن
انباری
_______________________________________________
☎️برای اطلاعات بیشتر تماس بفرمایین انشالله پاسخگوی همه عزیزان خواهم بود :
«املاک فیروزه با چهار شعبه فعال در شهر قم»
✨محمد سجاد گائینی✨