تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 57متر 1خواب در قلب شهر

اپارتمان 57متر 1خواب در قلب شهر

1 سال پیش در تهران

متراژ
57
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
1٬420٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
24٬912٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
هوالرزاق
# واحد زیر قیمت منطقه میباشد سند اماده#

[با سرمایه گذاری در اندیشه آینده خودرا تضمین کنید]

(((((((دقت در خرید قدرت در فروش))))))))

*** خدابنده هستم با 6 سال سابقه کاری در منطقه به همراه شما هستیم تا اخرین روز سند ***

➖️دارای 1200 فایل برای اراعه به شما مشتریان
➖️معرفی کارگذار معتبر بانکی برای اخذ وام

واحد57متری تک خوابه
سنددار
لوکیشن تا مرکز خرید 2 دقیقه
پارکینگ سندی✔️ درب ریموت نوساز فول
آشپزخانه فول
نورپردازی و کناف

بازدید مساوی باخرید
________________

سقف وام 640 ملیون
سقف رهن 400ملیون

⚜️املاک مطمعن خرید مطمعن