تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 60متری سرعقب طبقه همکف شیک

اپارتمان 60متری سرعقب طبقه همکف شیک

1 سال پیش در مشهد

متراژ
60
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
840٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬000٬000 تومان
طبقه
1
✅️بنام خدا
✅️معاوضه با مغازه به همین قیمت
✅️یکخواب کف سرامیک
✅️اشپز ام دی اف
✅️موقعیت خاکستری29
✅️قابلیت رهن کامل تا120میلیون درشرایط بد
✅️میلان یک متری اختصاصی
✅️کلا ملک دوطبقه هستش تخفیف دارد
✅️املاک خبیری واقع در اصلانی 47....و.....49
✅️موارد مشابه و پیش فروش و اماده از 700به بالا در منطقه موجود است
✅️جهت دیدن تمام موارد به اگهی های فعال مشاور در دیوار مراجعه کنید
✅️مشاور شما :اقای سالاری
باتشکر