تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 63متر رباط کریم خ گرجی

اپارتمان 63متر رباط کریم خ گرجی

1 روز پیش در رباط کریم

متراژ
63
ساخت
1385
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏41,111,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان تکواحدی طبقه بالای همکف
بدون اسانسور و پارکینک
کلا چهار واحد
یاران 5
برخیابان 12متری
جای پارک فراوان
محل دنج
دسترسی محلی درجه یک
هایپر بانک مدرسه ودر کسری از دقیقه با خیابان اصلی و مرکز خرید
سلسله مدارک و اسناد از زمین تا الان
کد رهگیری
انشعابات مجزا
کولر ابی،کابینت ام دی اف هود کاغذ و کف پارکت
اتاق خواب بزرگ و قابل
پذیرایی قابل چیدمان
در صورت نیاز تا 350م رهن
____________************___________________
مسکن ابراهیمیان با بیست سال سابقه در امور خرید و فروش املاک ✅️
_____________^^^^^^^^^^^___________________

نشانی ما
رباط کریم خ دادگستری روبروی فروشگاه اتکا
********************************************
✅️ابراهیمیان✅️