تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 64 متری فول امکانات

اپارتمان 64 متری فول امکانات

1 سال پیش در کرج

متراژ
64
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
2٬430٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬968٬000 تومان
طبقه
3
⚜️ آکــا مِــلــک ⚜️
           

☎️ مشاور تخصصی خرید و فروش اپارتمان در منطقه ☎️

مشخصات ملک:

✔️64 متر خوش نقشه سالن مربع
✔️واحد بازسازی شده
✔️تک خواب بزرگ و قابل چیدمان
✔️کابینت ها mdf به تازگی عوض شده
✔️اسانسور پارکینگ و انباری سندی
✔️لوکیشن عالی با دسترسی اسان به تاکسی و مراکز خرید

____
«««املاک آکــا ملک با بیشترین فایل در منطقه»»»

⬅️برای اطلاعات بیشتر و دریافت فایل های مشابه مناسب با نقدینگی شما↙️

      ☎️حَـتـمـاً تـمـاس حـاصـل فـرمـایـیـد☎️

             •همراه شُما آقـای تـاج•

        °مُدیریت مَجموعه آقـای بـاربُـد تَـوکُـلـی°

آدرس دفتر: فاز سه چهارراه استخر مشهدی خ چمران جنوبی محله فرهنگیان املاک آکا ملک
°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°