تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 67 متر * 2 خوابه * فول بازسازی * قائمیه

اپارتمان 67 متر * 2 خوابه * فول بازسازی * قائمیه

2 سال پیش در اسلام شهر

متراژ
67
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬720٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬671٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
⚜املاک بزرگ VIP⚜
 
⚜ انتخاب عالی برای مشکل پسندان  ⚜
⚜ 0 تا 100 باسازی شده از بهترین متریال ⚜

___________________________________________
✅مشخصات
☑《3 طبقه 2 واحدی طبقه 3 》
☑ 《امکانات : ،انباری ، تراس》
☑《بسیار بسیار  خوش نقش و نور 》
☑《لوکیشن دنج و ارام 》
☑《دسترسی بینظیر به منطقه 》
___________________________________________
✅مدارک
☑سند تک برگ
☑کد رهگیری معتبر
☑پایان کار به روز
___________________________________________
کارشناس امور فنی و حقوقی ملک
فرشاد ایمانی
☎️ساعت پاسخگویی 10 صبح الی 12 شب
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک بزرگ وی ای پی

گروه مشاوران املاک VIP برای تامین نیاز شما عزیزان شبانه روز در تلاشند