تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 68 متر تک واحد اندیشه شهر

اپارتمان 68 متر تک واحد اندیشه شهر

1 سال پیش در تبریز

متراژ
68
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬588٬000 تومان
طبقه
4
♦️با املاک شهر بهترین ملک ها رو تجربه کنید♦️
⭕️خرید وفروش آپارتمان ،زمین،مغازه،ویلا
⭕️تمامی عکس ها مربوط به این فایل میباشد.
⭕️در منطقه ای دنج و آرام نزدیک مراکز رفاهی شهرک
✔️تک واحد
✔️سرویسها مجزا
✔️کف سرامیک
✔️انباری
✔️کمد وکابینت تکمیل
✔️پرده تکمیل
✔️موقیعت ملک شمالی
✔️سند6دانگ
✔️هر طبقه یک واحد
✔️قیمت کارشناسی شده
واحد با هماهنگی هر زمان قابل بازدید میباشد
در صورت کمبود نقدینگی میتوان تا سقف 800 میلیون وام برداشت
⭕تمامی مراحل برداشت وام برای رفاه حال مشتریان عزیز به عهده همکاران ما میباشد.
⭕در صورت تمایل خریدار می توان به 150 میلیون تمام رهن واگذار کرد.
⭕مشاور در حوزه خرید ، فروش ،معاوضه و ....
⭕آدرس آژانس املاک شهر:شهرک اندیشه جنب نیکوی8
⭕حس و حال خوب خانه دار شدن  را با ما تجربه کنید♦️