تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 68 متر دو خواب

اپارتمان 68 متر دو خواب

2 سال پیش در پرند

متراژ
68
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬882٬000 تومان
طبقه
3
به نام خداوند جان و خرد68متر دو خواب
فول امکانات
واقع در فاز 5
تخلیه امکان وام تا 130 میلبون
که از مبلغ فوق کسر میگردد
با مبلغ فقط 950 در فاز 5 واحد بتون به قیمت فاز 6 خریداری میکنید
دسترسی به تمام مراکز خرید و فروش فقط یک دقیقه و محله ای دنج و ارام مناسب جهت سرمایه گذاری
سند 5 برگ و اماده محضر
موارد مشابه نیز متناسب با بودجه شما هم وطنان گرامی موجود است
تا لحظه خانه دار شدنتان کنارتان میمانم
مشاور نصرالهی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک دپارتمان بزرگ دریانو پرند هسا کیسون کوزو

✅️✡️با کمترین هزینه باماصاحب خانه شوید ✅️✡️