تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 71 متری/مریم غربی

اپارتمان 71 متری/مریم غربی

2 سال پیش در کرج

متراژ
71
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬056٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
باسلام
✅️71 متر
✅️در بهترین لوکیشن مریم غربی
✅️8 واحدی
✅️جنوبی افتاب گیر
✅️سالن پرده خور خوش نقشه
✅️دارای اسانسور و انباری پارکینگ مشاع صد درصد
✅️قابلیت اخذ وام تا 800 میلیون
✅️قابلیت 250 میلیون رهن کامل
اماده همکاری با همکاران محترم
_____
دکتر حسابی شمالی بین مینا و مریم غربی املاک عرشیا