تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/72متر/دوخواب/بازسازی/شمال کرمان

اپارتمان/72متر/دوخواب/بازسازی/شمال کرمان

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1389
قیمت کل
6٬240٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
86٬666٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
‏ —————-بسم تعالی—————— ‏

اکازیون واقعی/فروش قطعی/فروشنده واقعی/سند تکبرگ اماده انتقال

⭕️آ پارتمان 72متر طبقه اول 7متر پاسیو دو خواب بازسازی شده ☑️

‎⭕️بهترین بنبست و دنج ترین لوکیشن منطقه⚠️

♦️طبقه اول /خوش نقشه/بدون پرتی ✔️

♦️غرق نور/شمال جانبازان✔️

♦️اتاقها بزرگ/ساختمان تمیز/همسایگان عالی✔️

♦️دسترسی عالی/پارک /اتوبان/مترو✔️

♦️پارکینگ/اسانسور/سالن نورگیر✔️ ‏

♦️بازدید=100٪خرید/فروشنده واقعی☑️

♦️مالک منعطف☑️

❌فایل کاملا شخصی میباشد همکاران خواهشا لطفا به عنوان مشتری تماس نگیرید
_____________________________________________

❌جهت کسب اطلاعات بیشتر و معرفی فایل با بودجه و سلیقه شما لطفا تماس حاصل فرمایید‎

❌بورس واحد های اجاره و فروش منطقه

❌مشاورین املاک تمدن/مشاوره رایگان/مشارکت در ساخت/بازسازی

❌مشاور شما:حسینی