ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
اپارتمان 75 متری دو خواب بازسازی شده
اپارتمان 75 متری دو خواب بازسازی شده
2 سال پیش در پاکدشت
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
75
ساخت
1393
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬000٬000 تومان
طبقه
2
قیمتی باور نکردنی برای این واحد با این لوکیشن
250 میلیون در رهن مستاجر میباشد
با 1100 میتونین واحد رو بخرین
با جای پارک فراوان
واحد در کوچه ای 14 متری
ساختمان تک واحدی و آرام
انشعابات مجزا
کابینت ام دی اف
هود لمسی و گاز صفحه ای
کمد دیواری بزرگ
راه پله پهن و نرده پله
ساختمان تمام اسکلت
برای دیدن عکس های واحد چت دیوار پیام بدین
در محدوده پشت فرمانداری
مشاور شما عزیزان مهرداد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت