تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 75متری 2خواب باهنر/دور پارک

اپارتمان 75متری 2خواب باهنر/دور پارک

1 سال پیش در اهواز

متراژ
75
ساخت
1391
قیمت کل
1٬710٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬800٬000 تومان
طبقه
2
نزدیک به بلوار معلم
پلن مربع و خوش نقشه
معماری ممتاز و بی نقص

نما و مشاعات کامل سنگ
پارکینگ اختصاصی و جای پارک میهمان
سند تک برگ
مستاجر ساکن به مبلغ 290میلیون از مبلغ کل کسر شده
قابلیت دریافت وام زوجین و انفرادی
سند تک برگ و ازاد /اماده انتقال

مشخصات واحد:
کابینت mdf با تعداد بالا /کمد دیواری سر تاسری
کف سرامیک /درب ضد سرقت/درب ریموتی /
فول امکانات

به دلیل مشغله کاری قادر به پاسخگویی نیستم
فقط تماس پاسخگو هستم

فقط با یک تماس صاحب خانه شوید