تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان/ 78متر/ دوخواب/تمیز/تک بلوک

اپارتمان/ 78متر/ دوخواب/تمیز/تک بلوک

2 سال پیش در قم

متراژ
78
ساخت
1395
قیمت کل
1٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬615٬000 تومان
طبقه
5
سلام
عرض ادب و احترام
واحد بسیار تمییز
تک بلوک
هر طبقه 3واحد
بدون دیوار مشترک
پارکینگ مسقف
دسترسی به تمام امکانات
ادرس دفتر انتهای استقلال 2جنب مسجد امام محمد مهربان
کارشناس خریدو فروش (خانم حبیبی)