تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 79 متری سند تک برگ خیابان ایسگاه

اپارتمان 79 متری سند تک برگ خیابان ایسگاه

1 سال پیش در شاهرود

متراژ
79
ساخت
1401
قیمت کل
2٬370٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
✅املاک شعبانی✅

با سلام
بهترین آپارتمان های نقلی منطقه را از ما بخواهید

کد :2859
✔️متراژ:79 متری
✔️با بهترین دسترسی محلی

❌فقط با آورده 2میلیارد و 370 میلیون تومان صاحب خانه ای دلباز شوید❌
❌ 2 میلیارد 370 میلیون تومان + با قابلیت 280 میلیون تومان رهن مستاجرین⭕️

✔️مالک منعطف
✔️فروشنده واقعی
✔️فروش فوری

سرمایه گذاران محترم
الماس سرمایه گذاری ملک می باشد
این فرصت استثنایی را از دست ندهید

آدرس دفترما :خیابان 28 متری امام جنب داروخانه حکیم نبش نگارستان بالای کالا پزشکی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شعبانی

صداقت خوش قولی خوش حسابی پایبند به اخلاقیات