تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 84 متری کلید نخورده فاز6

اپارتمان 84 متری کلید نخورده فاز6

2 سال پیش در پرند

متراژ
84
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬261٬000 تومان

عکس ها متعلق به خود واحد میباشد

واقع در فاز 6
پروژه مدیران هسا 1

فول لاکچری

کمد دیواری

کابینت MDF

شیرالات

نور پردازی وکناف

طبقه بالای همکف

آسانسور روشن

جهت اطلاعات و مشاوره لطفا فقط تماس بگیرید
مشاور شما :درویشی