تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 92 متری اندیشه

اپارتمان 92 متری اندیشه

1 سال پیش در بروجرد

متراژ
92
ساخت
1397
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬413٬000 تومان
طبقه
5
کابینت ام دی اف
پارکینگ محوطه نگهبانی 24 ساعته
جهت بازدیدفایل فوق و فایل های مشابه به املاک پدر واقع در خ فاطمی
بین اوستا و مقدسی مراجعه کنید......