تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 92متری بازسازی شده باوام مسکن

اپارتمان 92متری بازسازی شده باوام مسکن

2 سال پیش در شهریار

متراژ
92
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬086٬000 تومان
به نام خداوند بخشنده مهربان

املاک چی ملک با مدیریت و فایلینگ قوی در منطقه اماده ارایه فایل های مناسب برای سرمایه گذاران داخلی در بازار هستیم

با املاک چی ملک آگاهانه و خیال راحت خرید کنید
"فروش 92متری تک واحدی" باوام مسکن 8٪

انباری
نورگیر
دو خواب 9متری
یک خواب 15متری
کمد دیواری های بزرگ و جادار
تراس+اتاق مستر+سرویس ایرانی*فرنگی
✅✅✅
واحدی نوساز و لوکشینی دنج
قیمتی مناسب جهت مصرف
سرمایه گذاری مقرون به صرفه
✅✅✅
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس یگیرید*فایل های مشابه موجود است

املاک چی ملک با سالها تجربه بهترینها را به شما معرف می کند

⁉️❗️❌️❇️❎️
مشاورشما:امیررضافرمانبر