تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 92متری2خواب((انسجام))

اپارتمان 92متری2خواب((انسجام))

2 سال پیش در قم

متراژ
92
ساخت
1394
قیمت کل
2٬690٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬239٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
سلام

✨آپارتمانی 92متری

✨لوکیشن عالی
✨سند تا 2ماه دیگه تحویل

✨دسترسی اسان
✨فروشنده واقعی ومنصف

✨املاک ✨

✨ بهترین فایلهای منطقه 4✨
✨ با هر توان مالی که دارید✨