تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 94متر تک خواب

اپارتمان 94متر تک خواب

1 سال پیش در اصفهان

متراژ
94
ساخت
1388
اتاق
1
قیمت کل
3٬970٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬234٬000 تومان
طبقه
4
درود فراوان
واحد فوق اول غدیر با دسترسی فوق العاده میباشد
در یکی از مجتمع های خوب سپاهانشهر با مدیریت قوی و نگهبانی
امکانات ام دی اف پکیج سرامیک
واحد دو خواب بوده و تبدیل به تک خواب شده قابلیت به دو خواب شدن راحت دارد
بهترین طبقه و با نور و ویو عالی .
فروش فوری
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
موارد مشابه موجود میباشد