تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان 96 متری /پرند/مجهز

اپارتمان 96 متری /پرند/مجهز

1 سال پیش در پرند

متراژ
96
ساخت
1403
قیمت کل
180٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
1٬875٬000 تومان
طبقه
6
با سلام خدمت خریداران و سرمای گذاران محترم.

یه پیشنهاد ویژه جهت خانه دار شدن در شهر جدید پرند به صورت اقساط 5ساله.

واحدهای در حال ساخت به صورت پیش فروش.

در فازهای صفر و 3 و 7

سازه بتنی و مهندسی ساز.

بهترین متریال و بهترین لوکشن.

دارای پارکینگ انباری مسقف.

فاز 7. اپارتمان 4 طبقه و 6 طبقه و 8 طبقه در متراژ های 85 و 90 و 95 دارای پارکینگ انباری مسقف.

فاز 3. اپارتمان 4 طبقه 90متری و 95 متری هر طبقه 4 واحد. نما سنگ دارای پارکینگ انباری مسقف.

فاز صفر ویلای مشاعی 2 واحدی دارای پارکینگ انباری مسقف و حیاط 55 متری.
شروع پیش پرداخت از 180 میلیون الی 980 میلیون.
قبل از خرید تمام استعلام ها به صورت قانونی انجام میشود.
انتقال سند در دفتر خانه اسناد رسی انجام می شود.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرماید.
مشاور شما :
خانم خصوصی