تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان بر آپادانا تجاری/مسکونی

اپارتمان بر آپادانا تجاری/مسکونی

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
115
ساخت
1389
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬163٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
27٬504٬000 تومان
طبقه
5
✴️✴️✴️✴️دپارتمان املاک آتامان✴️✴️✴️✴️
⭐⭐⭐ویترینی به وسعت یک شهر⭐⭐⭐
_
✅115 متر
✅دو خوابه
✅بر خیابان
✅خوش موقعیت
✅مناسب برای دفاتر مهندسی و شرکتهای بازرگانی
⬅️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر لطفاً تماس حاصل فرمایید
❌دپارتمان املاک آتامان ❌
◀️جهت استعلام  فایل های مشابه با ما تماس بگیرید
✔️◾اعتماد شما،اعتبار ماست ◾✔️
آدرس:خیابان 8 شهریور خیابان تمایل نبش کوی اول 
***********ستوده
***********شهریاری