تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان به متراز 100 دارای 2 خواب کلید نخورده

اپارتمان به متراز 100 دارای 2 خواب کلید نخورده

9 ساعت پیش در طرشت

متراژ
100
ساخت
1405
قیمت کل
‏23,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏239,000,000 تومان
طبقه
4
هوالرزاق
خاک از طلا هم طلاتر است
فایل خارج از مارکت املاکین میباشد
ساختمان نوساز کلید نخورده با متریال برند
ساختمان در پنج طبقه/سه واحدی/ط4
واحد به متراز 100 متر بدون پرتی
نور واحد شمال و جنوب میباشد
مناسب افراد سخت پسند.سالن پرده خور بدون مشرف
دارای دو بالکن مجزا داخل سالن و اتاق با قابلیت چیدمان
دارای 2 خواب استاندارد با نور مستقیم و کمد دیواری
دارای اشپزخانه فانتزی با فضای ایده عال مناسب افراد با سلیقه
دارای پارکینگ استاندار با قابلیت پارک خودرو و موتور/اسانسور/انباری
فروشنده 100/100 با توجه به پرداختی خریدار قابل منعطف است
به مبلغ یک میلیارد تومان تنفس سند میباشد
رهن واحد به مبلغ دو میلیاردو ششصد میتوان انجام داد
محلی دنج و ارام برای خوب زندگی کردن
دسترسی عالی به مراکز خرید و شریان های اصلی
برای کسب اطلاع بیشتر لطفاا تماس حاصل فرمایید
مشاور امور ملکی شما اخلاقی