تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان تک واحدی / نوساز / تهاتر با کلنگی

اپارتمان تک واحدی / نوساز / تهاتر با کلنگی

2 هفته پیش در آشتیانی

متراژ
130
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏31,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,384,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅ دو واحد به صورت یکجا
✅سه خواب
✅تک واحدی
✅130 متر
✅یکی از بهترین گذرهای منطقه
✅فول امکانات
✅متریال عالی و بروز

فقط تهاتر با کلنگی در منطقه الباقی نقدی
فایل شخصی املاک

مسکن رادین