تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان زیبا و دلباز ویو ابدی (املاک دیجیتال)

اپارتمان زیبا و دلباز ویو ابدی (املاک دیجیتال)

2 هفته پیش در خرمدشت

متراژ
127
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏1,530,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏12,047,000 تومان
طبقه
5

♦️⭕️دو واحد همزمان آگهی شده
یک واحد 127 متر و بعدی 75 متر هردو دوخواب⭕️♦️

♦️واحدهای پیش فروش سازنده های بنام منطقه اول استعلام بعد خرید
☀️پیش پرداخت - اقساط - پرداخت و تحویل

☎️مشاور شما : بهنام محمدپور

⭕️خریدو فروش واحدهای نوساز و قدیمی
⭕️باغچه
⭕️زمین
⭕️مشارکت درساخت