تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان لوکس/اوایل ابشناسان

اپارتمان لوکس/اوایل ابشناسان

2 سال پیش در ارومیه

متراژ
135
ساخت
1402
قیمت کل
3٬809٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬214٬000 تومان
طبقه
3
◀️دپارتمان املاک آتامان
◀️ویترینی به وسعت یک شهر
_
✅135 متر
✅دو خواب
✅پارکینگ بدون مزاحم
✅کلا 4 واحد
✅طبقه سوم
✅پذیرایی بزرگ و دلباز
✅دارای چهار کمد دیواری در هر اتاق و پاگرد پذیرایی
✅لوستر،پرده ،کولر تماما روی واحد
✅مطبخ
✅معامله فقط نقد

_
◀️جهت استعلام  فایل های مشابه با ما تماس بگیرید
◾اعتماد شما،اعتبار ماست ◾
آدرس:خیابان 8 شهریور خیابان تمایل نبش کوی اول 
***********ستوده
***********شهریاری