تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان ١٢٧ متر ٣ خوابه پاسداران گلستانها

اپارتمان ١٢٧ متر ٣ خوابه پاسداران گلستانها

2 سال پیش در تهران

متراژ
127
ساخت
1391
اتاق
3
قیمت کل
22٬250٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
175٬196٬000 تومان
طبقه
4
ساختمان ١٠ واحدى
واحد طبقه ٤
نور گیر مستقیم
با سونا و جکوزى
با لابى و سرایدار مقیم
بهترین لوکیشن پاسداران
مدارک اماده محضر
فروشنده ١٠٠٪؜
واحد بازسازى کامل اماده اسباب کشى
فایل شخصى لطفا همکار تماس نگیرد.