تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان٩٠متری کارمندان فول امکانات سندتکبرگ

اپارتمان٩٠متری کارمندان فول امکانات سندتکبرگ

2 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
90
ساخت
1396
اتاق
1
قیمت کل
2٬940٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬666٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⏮⏮⏮⏮⏮⏮علی اسلامی ⏭⏭⏭⏭⏭

⚠️ما به جای شما گشته ایم⚠️

♦️٩٠ متر جنوبی ویو ابدی بدون مزاحمت♦️

♦️سالن مربع پرده خور غرق در نور
♦️مناسب انواع چیدمان
♦️اشپزخانه فول کابینت
♦️خواب پنجره خور
♦️تک خواب
♦️ساختمان خلوت کم جمعیت کلا ١٠ واحد
♦️پارکینگ اختصاصی همکف
♦️سازه مهندسی شده بدون پرتی و نقص
♦️قیمت کارشناسی شده زیر قیمت منطقه
♦️دسترسی راحت به خیابان اصلی بر کوچه

♦️واحد ٣٠٠ رهن کامل تا برج ٥ ک از مبلغ کسر میگردد

⚠️این اخرین بازدید شماست⚠️
⚠️قبل تورم خرداد خرید خودتونو قطعی کنید⚠️

کارشناس اسلامی

✅املاک بزرگ ستارگان برتر

✅تنظیم کلیه قرار داد ها زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری