تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان ١٦٣متری کم واحد زعفرانیه

اپارتمان ١٦٣متری کم واحد زعفرانیه

2 سال پیش در تهران

متراژ
163
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
30٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
184٬049٬000 تومان
طبقه
4
4 طبقه 2 واحدی
طبقه آخر
8 ساله مدرن
163 متر 3 خواب و یک مستر
تراس بزرگ
2 پارکینگ باکس سندی
استخر
لابی مبله
سرایداری مقیم