ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
اپارتمان نوساز فول کم واحد نصبیات کامل
2 سال پیش در کرج
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
83
ساخت
1401
قیمت کل
4٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
54٬216٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜دپارتمان بزرگ پناه⚜
✔دارای مجوز رسمی از اتحادیه
✔دارای قوی ترین و به قیمت ترین فایلینگ منطقه
✔تمامی مشخصات و عکس ها متعلق به خود واحد می باشد
▫️مشخصات واحد
⚜اپارتمان83متری2خواب نوساز (فول)⚜
⭐طراحی بسیار شیک دیزاینی مدرن⭐
⚡83متر2خواب طبقه چهارم نوساز
⚡روبه نما وآفتاب/نما تراورتن رومی
⚡4 طبقه 2 واحدی کلا 8 واحد
⚡مشاعات تمیز و تاسقف سنگ
▫️مبلغ 10درصد از ثمن معامله بابت سند نگه داشته میشود
▫️قابلیت رهن واحد تا مبلغ 700 میلیون
▫️مبلغ درج شده مبلغ کل می باشد
▫️شرایط پرداخت قابل مذاکره و منعطف▫️
⚡لوکیشن عالی اندیشه فاز یک⚡
✔جهت کسب اطلاعات بیشتر از فایل مذکور و فایل های مشابه با هر مقدار نقدینگی همین حالا تماس حاصل فرمایید
☑مشاور و کارشناس ملکی شما: مهدی ساعدی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت