تائید
فروش مسکونیآپارتماناپارتمان یک خواب خوش نقشه جنوبی

اپارتمان یک خواب خوش نقشه جنوبی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
92
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬673٬000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود
فروش اپارتمان یک خواب 92 متری جنوبی
خوش نقشه بدون پرتی و قناصید
سند تک برگ
لوکیشن عالی

دسترسی اسان به تمامی مراکز خدمات رفاهی
قابل رهن تا 450 میلیون

موارد مشابه و پکیج های 3 واحدی چهار واحدی بصورت یک جا و تک واحدی
1 خواب 2 خواب 3 خواب در سبحان طلاییه مشکل گشا فرزانگان توحیدی راد پوربهمن صلح و .......
فایل جهت ارائه موجود میباشد

دو خواب 110 متری خام سبحان قیمت 3550
دو خواب 109 متری تجهیز سبحان قیمت 3850
3 خواب طلاییه 135 متری